15U Křupavého Kraba mají dnes zavřeno a tak se Spongebob se svým domacím šnekem Garym a kamarádem Patrikem rozhodnou strávit den na hladině.

spon17

Abychom je mohli usadit na vlny, je třeba oživit korpus potahovací hmotou, kterou předem rozválíme a následně celý dort uhladíme tzv. žehličkou, která patří mezi důležité cukrářské pomůcky.
spon5

Vlny dnes zas tak silně nebouří, ale přece jen je hladina moře v pohybu. To můžeme krásně naznačit na okrajích pomocí ozdobných kleštiček.

spon6

Přes všechny dosavadní úpravy by někdo mohl stále pochybovat o tom, že se jedná o dort znázorňující moře. V tuto chvíli je proto potřeba zrealizovat argument, tentokrát pomocí airbrush pistole, která nám dopomůže při vytváření vln a okolní modři.
spon7

Nyní je načase vzít do rukou cukrářskou modelovací hmotu a pustit se do jednotlivých postaviček: rozjařeného Spongeboba, jeho mazlíčka Garyho a mořské hvězdice Patrika.
spon10

spon12

spon15

Máme-li hotové tyto podmořské tvorečky, nezbývá než je posadit na předpřipravené kaňky a dopřát jim výhled na široširé moře.

Spongebob dort

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *